1. Momčad
Nogometna fešta: Rijeka u utorak u Snašićima na 60. obljetnici NK Polet
20.06.2016.

Nogometaši Rijeke u utorak (17.30) gostuju u Snašićima, malom mjestu kraj Labina gdje će odmjeriti snage protiv Poleta, lokalnog nogometnog kluba koji slavi 60. rođendan. Poveznica dvaju klubova je i vratar Rijeke Andrej Prskalo koji je iz susjednog sela (Mali Golji). Bit će to prava nogometna fešta, Rijeka na području Labinštine uživa veliku potporu.

- Ja sam iz susjednog sela i drago mi je da upravo Rijeka gostuje na ovoj proslavi i da smo uspjeli na kraju sve dogovoriti i realizirati. Vjerujem da nas čeka jedna dobra utakmica, prava nogometna fešta i prilika da navijači vide Rijeku, rekao je Andrej Prskalo, vratar Rijeke.

Riječki nogometaši u Snašićima će odigrati drugu pripremnu utakmicu uoči nove sezone. Hrvatski nogometni klub Rijeka posljednji je put na području Labinštine gostovao u rujnu prošle godine kada su riječki prvotimci odmjerili snage protiv Rudara.

Bio je to oproštaj Sandija Dobrića, nekadašnjeg igrača Rijeke, ali ujedno nastavak projekta "HNK Rijeka prijatelj djece".