Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 15. kolo
Novigrad – Rijeka 1:9
28.03.2018.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Novigrad 9:1 u utakmici 15. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Rijeku je do pobjede predvodio Bradarić s četiri pogotka, Bogolin je postigao hat-trick, a po jedan pogodak dodali su Berisha i Baraba.

Najljepši potez na utakmici djelo je Barabe. U 35.minuti oslobodio se čuvara i sa nekih dvadeset metara pospremio loptu neobranjivo pod prečku za 6:1.

Rijeku je u vodstvo doveo Bradarić već u drugoj minuti. Srdoč je prošao po boku i na drugoj stativi pronašao Bradarića, koji je poslao loptu u mrežu za 1:0.

Isti igrač je nakon lijepe akcije u 55. minuti postavio i konačan rezultat 9:1.