Škola : 1. OL pioniri PD : 1. kolo
Novigrad – Rijeka 3:2
13.03.2017.

Stariji pioniri Rijeke poraženi su na gostovanju kod Novigrada 2:3 u utakmici 1. kola Prve omladinske lige Nogometnog središta Rijeka.

Izabranici Fausta Budicina imali su dva gola prednosti, ali na kraju nisu uspjeli osvojiti barem bod u utakmici u kojoj su obje momčadi igrale napadački.

Rijeka je povela u 28. minuti kada je Valjan realizirao kazneni udarac - 0:1.

Drugi gol stigao je u 42. minuti nakon što Frigan dubinskom loptom pronašao Golemca koji je izbio sam pred gol Novigrada - 0:2.

Novigrad je smanjio u 46. minuti kada je Stritar realizirao kazneni udarac - 1:2.

Četiri minute kasnije Alessio je realizirao jednu kontru nakon prekida Rijeke (50'), a Andreašić je osam minuta kasnije pogodio za preokret i pobjedu Novigrada.