1. Momčad : Kup
Od četvrtka u prodaji ulaznice za Slaven Belupo, pretplatnicima besplatan ulaz
09.03.2016.

Volite svoj klub? Volite svoj grad? Hrvatski nogometni klub Rijeka u utorak 15. ožujka (Stadion HNK Rijeka, 18 sati) igra prvu utakmicu polufinala Kupa Hrvatske protiv Slaven Belupa. Nogometaši Rijeke ulaze u završnicu sezone i potrebna im je Vaša podrška s tribina u borbi za trofeje, a novi važan ispit u pohodu na novi trofej na rasporedu je protiv momčadi iz Koprivnice.

Vlasnici pretplata za sezonu i polusezonu imaju besplatan ulaz na utakmicu protiv Slaven Belupa. Želja svih je pun stadion, a svi pretplatnici koji nisu u mogućnosti doći na utakmicu mogu ulaznicu prepustiti klubu ili ustupiti nekom drugom.

Prodaja ulaznica za Slaven Belupo počinje u četvrtak, a blagajne će u četvrtak i petak raditi od 15 do 19 sati, dok će za vikend u subotu i nedjelju raditi od 9 do 13 sati.

U ponedjeljak, dan uoči utakmice, blagajne će ponovo raditi od 15 do 19 sati, dok će na dan utakmice (15. ožujak) raditi od 15 do 20 sati.

Djeca do 14 godina imaju pravo na 50 posto popusta, a cijene ulaznica u slobodnoj prodaji bit će iste na dan utakmice:

Istočna tribina (I1, I2, I3, I4, I5) - 50 kuna

Zapadna tribina