Od srijede slobodna prodaja kompleta ulaznica
01.07.2015.

Od srijede 1. srpnja na zapadnim blagajnama stadiona Kantrida počela je slobodna prodaja kompleta ulaznica za sezonu 2015./16. Nakon što su prva dva tjedna prodaje bila rezervirana isključivo za prošlosezonske članove i vlasnike kompleta ulaznica, odnosno za Armadu, od srijede je moguće u slobodnoj prodaji kupiti komplet ulaznica za novu sezonu. Svi koji se uz komplet ulaznica učlane u HNK Rijeka za sezonu 2015./16. ostvarit će popust pri kupnji kompleta ulaznica i steći pravo u sezoni 2016./17. kupiti komplete ulaznica po povlaštenim cijenama.

Zapadne blagajne stadiona Kantrida radit će od ponedjeljka do subote od 10 do 18 sati i nedjeljom od 10 do 14 sati.