1. Momčad : MAXtv prva liga : 13. kolo
Od srijede u prodaji ulaznice za nedjeljni ogled protiv Intera
19.10.2016.

Nogometaši Rijeke dočekuju Inter iz Zaprešića u nedjelju (Stadion HNK Rijeka, 17 sati) u okviru 13. kola MAXtv Prve lige.

Ulaznice za utakmicu protiv Intera u prodaji su od srijede, a mogu se kupiti na blagajnama na zapadnom ulazu u kamp HNK Rijeka. Blagajne će raditi od 15 do 19 sati, a u isto se vrijeme mogu se kupiti kompleti za preostale domaće utakmice MAXtv Prve lige.

Cijene pojedinačnih ulaznica možete pronaći ovdje, a cijene za komplet ulaznica možete vidjeti ovdje.

Ulaznice za ogled možete kupiti i putem interneta ovdje, odnosno klikom na link kupi ulaznicu na službenoj klupskoj stranici (www.nk-rijeka.hr).

Radno vrijeme blagajni u subotu i nedjelju bit će objavljeno u petak na službenim stranicama kluba i društvenim mrežama.