1. Momčad : UEL
Od subote prodaja ulaznica za Aberdeen
10.07.2015.

Od subote 11. srpnja na zapadnim blagajnama stadiona Kantrida počet će prodaja ulaznica za utakmicu drugog pretkola UEFA Europske lige u kojoj će HNK Rijeka 16. srpnja od 21 sat biti domaćin škotskom Aberdeenu.

Prednost pri kupovini ulaznica i povlaštenu cijenu imat će članovi HNK Rijeka koji su ujedno i vlasnici kompleta ulaznica za sezonu 2015./16., za koje je prodaja rezervirana od 11. do 13. srpnja. Članovi i vlasnici kompleta ulaznica uz svoju mogu kupiti još dvije ulaznice po povlaštenoj cijeni. Prilikom kupnje ulaznica potrebno je predočiti člansku iskaznicu i iskaznicu kompleta ulaznica za sezonu 2015./2016.

Prednost pri kupovini ulaznica i povlaštenu cijenu imat će članovi HNK Rijeka koji su ujedno i vlasnici kompleta ulaznica za sezonu 2015./16. Članovi i vlasnici kompleta ulaznica uz svoju mogu kupiti još dvije ulaznice po povlaštenoj cijeni.

Cijene za članove i vlasnike kompleta ulaznica iznosit će 30 kuna (tribine D, E i E1), 70 kuna (tribina F), 100 kuna (tribine B i C), 200 kuna (tribina A) i 300 kuna (tribina VIP A).

Slobodna prodaja počinje 14. srpnja a zapadne blagajne radit će po uobičajenom radnom vremenu od ponedjeljka do subote od 10 do 18 sati i nedjeljom od 10 do 14 sati, a oni koji su samo članovi HNK Rijeka u slobodnoj će prodaji moći kupiti do tri ulaznice po povlaštenoj cijeni (onoj koju imaju vlasnici kompleta i članovi u pretprodaji).

Cijene ulaznica u slobodnoj prodaji iznosit će 40 kuna (tribine D, E i E1), 90 kuna (tribina F), 140 kuna (tribine B i C), 250 kuna (tribina A) i 350 kuna (tribina VIP A).

Djeca do 14 godina uz predočenje osobnog dokumenta ostvaruju 50% popusta na cijenu ulaznice.