1. Momčad
Odise Roshi potpisao za Terek
22.07.2016.

Odise Roshi više nije igrač HNK Rijeka. Albanski reprezentativac potpisao je za Terek Grozny u redove kojega je nedavno prešao i Bekim Balaj. Roshi je obavio liječnički pregled, te potpisao trogodišnji ugovor.

Roshi je u Rijeku stigao početkom lipnja 2015. godine, te je skupio 26 utakmica postigavši pritom dva pogotka. Ujedno, Roshi se upisao u povijest riječkog kluba kao prvi nogometaš Rijeke koji je nastupio na Europskom prvenstvu!

Naime, Roshi je 11. lipnja nastupio za Albaniju protiv Švicarske na Europskom prvenstvu u Francuskoj i postao prvi nogometaš koji je kao član Rijeke igrao za izabranu vrstu na europskoj smotri.

Roshiju želimo puno sreće u nastavku karijere.