Škola : 1. OL mlađi pioniri II : 1. kolo
Opatija – Rijeka 0:10
10.09.2016.

U subotu su pioniri Rijeke (2005.) odigrali prvu prvenstvenu utakmicu u novoj sezoni i sjajan nastup okrunili s 10 pogodaka. Lavinu pogodaka pokrenuo je Baraba sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca.

Na 2:0 povisio je Bogolin na asistenciju Srdoča. U slijedećoj akciji Bogolin je poslužio Imeraja koji je iskoristio priliku i upisao se se u strijelce.

Iduća dva pogotka djelo su izrazito raspoloženog Bogolina. Najprije je u ulozi asistenta bio Šarić, da bi ga za hat-trick poslužio ga Srdoč. Posljednji pogodak u prvom poluvrijemenu za 6:0 postigao je Pučić koji je pobjegao obrani i rutinski pogodio pored nemoćnog vratara.

I u nastavku Riječani su bili kreativni i nastavili su nizati pogotke. Dvostruki strijelac bio je Murica, a po jedan su dodali Pučić i Baraba te tako postavili konačnih 10:0. Mogla je Opatija i do počasnog pogotka, ali kada su već svladali vratara s crte je izbio Rajić.