2. Momčad : Pripremna
Orijent 1919 – Rijeka II 2:2
28.01.2016.

Nogometaši Orijenta 1919 i Rijeke II remizirali su 2:2 u pripremnoj utakmici odigranoj na stadionu Kantrida. Orijent je u ovoj utakmici bio domaćin, a trener Rijeke II Ranko Buketa nije mogao računati na igrače koji su bili priključeni prvoj momčadi na pripremama u Dubaiju.

Rijeka je povela golom Grbca u 18. minuti s bijele točke. Duje Mrdeša izjednačio je u 33. minuti, a prednost domaćinu donio je Sertić. Duje Mrdeša, drugim golom na utakmici, donio je Rijeci remi u 89. minuti.

Rijeka II iduću pripremnu utakmicu igra u subotu (11 sati) protiv Naprijeda na stadionu Robert Komen.

RIJEKA II: Popović, Cvetković (od 46' Furijan), Lebar (od 61' Conte), Budicin (od 61' Petrović), Kabiru (od 46' Čanković), Fatić (od 61' Šarković), Šarić, Mrdeša, Šutić (od 46' Frančišković), Iličić (od 46' Musa), Budan.