Škola : 1. OL mlađi pioniri II : 19. kolo
Orijent – Rijeka 0:13
15.05.2017.

Pioniri Rijeke (2005.) slavili su protiv Orijenta 13:0 u 19. kolu Prve omladinske lige.  Rijeku su do pobjede predvodili Srdoč i Murica s po četiri, Momčilovski s tri te Baraba s dva postignuta pogotka.

Kišu golova započeo je Srdoč u 8. minuti nakon sjajne akcije za 1:0. Za visoku prednost na poluvremenu pogodio je Momčilovski u 25. minuti za 5:0.

I u drugom dijelu Riječanima nije dugo trebalo da zatresu mrežu. Igrala se 36. minuta kada je Murica povisio na 6:0.

Konačan rezultat djelo je Srdoča koji je u 53. minuti postigao svoj četvrti pogodak za 13:0.