Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 11. kolo
Orijent – Rijeka 0:9, Srdoč i Pučić dvostruki strijelci
13.11.2017.

Mlađi pioniri Rijeke slavili su protiv Orijenta 9:0 u utakmici 11. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.
Listu strijelaca predvodili su Srdoč i Pučić sa dva postignuta pogotka, a po jedan su dodali Domijan, Rajić, Bogolin Val, Baraba i Berisha.

Mrežu Orijenta načeo je Domijan u 10. minuti. Nakon lijepe akcije, mirno je pogodio za vodstvo 1:0.

Sjajnim golom istaknup se i Srdoč u 38. minuti. Krenuo je sa svoje polovice, nanizao nekoliko protivničkih igrača i pogodio za 5:0.

Na 6:0 je povisio Bogolin. Momčilovski je dugom loptom prebacio obranu, Bogolin je sjajno primio i s jedanaest metara pogodio pokraj nemoćnog Vučkova.

Točku na "i" stavio je Pučić u posljednjoj minuti utakmice. Riječani su ponovo izigrali obranu Orijenta, a Pučić je postigao svoj drugi pogodak za 9:0.