Škola : 1. OL mlađi pioniri II : 9. kolo
Orijent – Rijeka 1:11
07.11.2016.

Pioniri Rijeke (2005.) u subotu su pobijedili Orijent 11:1 u utakmici 9. kola Prve omladinske lige. Već karakteristično dominantno s puno prilika Riječani su i ovog puta slavili s visokom gol razlikom.

Trebalo je 11 minuta da Srdoč započne golijadu i pogodi za 1:0. Do kraja prvog dijela Srdoč je postigao hat-trick, a jedan pogodak dodao je Baraba za visokih 4:0.

Na otvorenju drugog poluvrijemena Ratin je izmakao pažnji riječke obrane i smanjio na 4:1. Nakon toga Bradarić je postigao hattrick, Pučić, Gračić i Anušić postigli su po jedan, a konačni rezultat 11:1 postavio je Baraba koji je rutinski pogodio s bijele točke.