Škola : 1. HNL juniori : 7. kolo
Osijek – Rijeka 2:0
15.10.2015.

Juniori Rijeke poraženi su na gostovanju kod Osijeka u utakmici 7. kola Prve HNL. Izabranici Darija Dabca tako još uvijek čekaju na prvo slavlje ove sezone.

Osijek je do prvog gola stigao u 18. minuti. U akciji koja je prethodila golu Osijek je kružio oko kaznenog prostora Rijeke, ali nije bilo prave ideje u završnici.

U idućem napadu Štrkalj je gurnuo loptu za Špoljarića koji je izbio sam pred vratara Popovića - 1:0. Drugi gol stigao je u posljednjim trenucima prvog poluvremena.

Nogometaši Osijeka brzo su izveli jedan prekršaj na desnom boku, Salapić je lijepo ubacio na peterac, a Brlić je bio najbrži i najviši te glavom poentirao - 2:0.