Škola : 1. HNL pioniri : 12. kolo
Osijek – Rijeka 2:0
30.10.2016.

Stariji pioniri Rijeke (2002.) u nedjelju su gostovali u Osijeku u utakmici 12. kola Prve HNL gdje su poraženi 2:0.

Rijeka je bolje otvorila utakmicu, imala posjed lopte i stvorila nekoliko dobrih prilika. Najprije je Braut bio nepricizan da bi do kraja prvog dijela greda spasila Osijek nakon sjajnog udarca Papića.

I drugi dio su bolje otvorili Riječani, ali njihova premoć trajala je do 53. minute kada je Osijek poveo nakon što je Hajnal bio precizan s bijele točke - 1:0.

U želji da što prije izjednače izabranici Darija Dabca sve su češće griješili i time ostavljali prostor Osječanima da ugroze njihov gol.

Potvrda pobjede stigla je u 61. minuti nakon još jednog kaznenog udarca. Izvođač je bio Hajnal koji je još jednom nadmudrio Margana za 2:0.