Škola : 1. HNL kadeti : 3. kolo
Osijek – Rijeka 2:2
06.09.2015.

Kadeti Rijeke remizirali su protiv Osijeka (2:2) u 3. kolu Prve HNL. Izabranici Damira Jagačića propustili su priliku upisati drugu pobjedu pošto su četiri minute prije kraja bili u vodstvu 2:0.

Naime, Rijeka je povela već u sedmoj minuti. Franko Kovačević odlično se riješio pratnje, ušao u kazneni prostor i lijepo pogodio rašlje - 0:1. Drugi gol stigao je u 57. minuti. Odličnu akciju po lijevom boku zaključio je Kovač Birkaš - 0:2. I onda je stigao crni period od četiri minute u samoj završnici. Nakon dva kornera u 76. i 78. minuti Damjanović je dvaput poentirao i donio domaćinu veliki bod.

- Šteta što nismo pobijedili, naravno da smo malo razočarani. Praktički smo nadigrali Osijek kroz utakmicu, na kraju je nismo uspjeli privesti kraju. Bili smo još bolji nego u utakmici protiv Lokomotive, opasniji i okomitiji, te smo kontrolirali utakmicu. Ali to je nogomet - ustvrdio je Damir Jagačić, trener kadeta Rijeke.