Škola
Otvorena škola: Rijeka – Opatija 2:2
31.03.2017.

Morčići otvorene škole Rijeka u četvrtak su remizirali protiv Opatije 2:2 u prvenstvenoj utakmici. U dosta izjednačenoj utakmici Rijeka je većinom bila u rezultatskoj prednosti, da bi pred sam kraj Opatija uspjela postići pogodak i osvojiti bod.

Najbolji igrač i dvostruki strijelac za Rijeku bio je Lenac, dok su za Opatiju pogotke postigli Perko i Mirković.

Na vodstvo riječkih morčića čekalo se do 22. minute kada je lijepu akciju pogotkom okrunio Lenac za 1:0. Deset minuta kasnije, u 32. minuti, Opatija je probila po desnoj strani, a Perko pogodio za 1:1 i vratio utakmicu na početak.

U 38. minuti Lenac je ponovo doveo Rijeku u prednost. Opatija je pogodila vratnicu, a brzu kontru Rijeke iskoristio je Lenac koji je iz situacije jedan na jedan izašao kao pobjednik i postigao svoj drugi pogodak na utakmici za 2:1.

Pred sam kraj utakmice, Opatija je iskoristila pogrešku Riječana. Mirković je primio dubinsku loptu i pogodio za 2:2 te tako postavio konačan rezultat.

Rijeka - Opatija 2:2

Stadion Robert Komen. Sudac: Renato Grgić. Strijelci: 1:0 Lenac (22'), 1:1 Perko (32'), 2:1 Leanac (38'), 2:2 Mirković (47').

RIJEKA: D. Grgurev, Jakov, K. Grgurev, Buk, Lenac, Mijatović, Pribanić, Zelenika, Ćorković, Tomas, Zec, Draščić, Smolić, Pernjak.

OPATIJA: Kaiser, Podobnik, Fledrović, Žiganto, Bilić, Tklačević, Hrvatin, Mirković, Gržin, Šimunić, Perko, Brnabić, Matković.