Škola
Pioniri (2005.): Opatija – Rijeka 0:5
11.09.2016.

U subotu su pioniri Rijeke (2005.) odigrali prvu prvenstvenu utakmicu u novoj sezoni i sjajni nastup okrunili s deset pogodaka. Lavinu pogodaka pokrenuo je Baraba sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca. Na 2:0 povisio  je Bogolin na asistenciju Srdoča. U idućoj akciji Bogolin je poslužio Imeraja koji je iskoristio
priliku i upisao se u strijelce. Sljedeća dva pogotka djelo su izrazito raspoloženog Bogolina.

Najprije je u ulozi asistenta bio Šarić, da bi za hat-trick poslužio ga je Srdoč. Posljednji pogodak u prvom poluvrijemenu za 6:0 postigao je Pučić koji je pobjegao obrani i rutinski pogodio pored nemoćnog vratara.

I u nastavku Riječani su bili kreativni i nastavili su nizati pogotke. Dvostruki strijelac bio je Murica, a po jedan su dodali Pučić i Baraba te su tako postavili konačnih 10:0.

Opatija je mogla i do počasnog pogotka, ali kada su već svladali vratara s crte je izbio Rajić.