Škola : Pripremna
Pioniri (2005.): Rijeka – Opatija 3:1
30.08.2016.

U utorak ujutro na igralištu Komen pioniri su odigrali još jednu pripremnu utakmicu pred nadolazeću sezonu, ovog puta protiv Opatije upisavši pobjedu 3:1. Bila je to izjednačena utakmica koja je ponudila rastrčanost, zalaganje poviše prilika s obje strane.

Prva prilika stigla je u osmoj minuti kada lopta nakon ubačaja odlazi preko gola. Minutu nakon Anušić pogađa za vodstvo Rijeke - 1:0.

Zatim je uslijedilo nekoliko prilika Opatije, međutim prave prijetnje po gol Rijeke nije bilo. Do izjednačenja Opatija je stigla iz jedanaesterca, precizno u donji lijevi kut pogodio je Kurti.

Za novo vodstvo Rijeke pogodio je Beriša glavom nakon kornera. Konačan rezultat postavio je Srdoč koji je
pobjegao obrani i precizno pogodio za 3:1.

Rijeka je mogla i uvjerljivije slaviti, ali dalekometni pokušaj Barabe odsjeo je na gredi.

RIJEKA (2005.): Arturo Mian, Ronaldo Beriša, Rafael Domijan, Dino Gračić, Patrik Prskalo, Dorian Anušić, Dino Bradarić, Niko Baraba, Ivano Srdoč, Simon Simonaj, Patrik Murica, Sean Šuke, Val Homer Bogolin, Arjan Imeraj, Loren Radić, Matej Momčilovski, Marat Žlibanović, Niko Pucić, Toni Šarić.