Škola : 1. OL pioniri
Pioniri bolji od Lošinja i Halubjana
01.05.2015.

Stariji i mlađi pioniri Rijeke i Rijeke II upisali su četiri pobjede u petak u utakmicama 26. kola Prve omladinske lige. Rijeka II bila je uspješnija od Lošinja na stadionu Robert Komen. Stariji pioniri slavili su 5:0 i napravili novi korak prema naslovu. Lošinj se dobro držao kroz utakmicu, Rijeka II je povela u 11. minuti kada je Radović odlično primio loptu i pospremio u rašlje - 1:0. Izabranici Danila Butorovića nastavili su pritiskati, propustili su puno izglednih prilika, a najupečatljivije su bila dvije vezane obrane vratara Lošinja u trenutku kada se Zahirović našao u stopostotnoj prilici.  Drugi pogodak stigao je u 42. minuti. Bilobrk je probio lijevu stranu i ubacio, a Šušnjar je dočekao loptu i odlično pospremio u rašlje - 2:0. Za novi gol čekalo se do 61. minute kada je Bilobrk sjajno pogodio s 18 metara, a isti igrač je s nova dva pogotka ostvario hat-trick i potvrdio nove bodove.

Mlađim pionirima Rijeke II trebalo je 27 sekundi da probiju obranu Lošinja, a do šeste minute bilo je već 4:0 i bilo je samo pitanje s kojom će razlikom slaviti igrači Vanje Gregorovića.

Stariji i mlađi pioniri Rijeke gostovali su na Viškovu i ostvarili pobjede 4:1 odnosno 13:0. Stariji pioniri gubili su do 31. minute, ali su u drugom dijelu preokrenuli rezultat. Mlađi pioniri bili su efikasni, te su poput vršnjaka iz Rijeke II 13 puta zatresli mrežu.

Novo kolo na rasporedu je već u nedjelju, Rijeka na stadionu Robert Komen dočekuje Vinodol (10, 11.30), dok Rijeka II gostuje kod Naprijeda (10, 11.45).