Škola : Pripremna
Pioniri nadigrali Zamet uz pet golova Flege
27.08.2016.

U subotu ujutro, na igralištu Robert Komen, pioniri Rijeke (2004.), ugostili su nešto starije kolege iz Zameta (2002., 2003. godište) i slavili 10:1. Riječane je s pet golova predvodio Flego kojeg obrana nije uspijevala zadržati te je već do poluvremena četiri puta tresao protivničku mrežu.

Uz njega u prvom poluvremenu strijelci su bili, Mendrila kojem je vratar Zameta obranio jedanaesterac, ali prvi je natrčao na odbijenu loptu i pospremio ju u mrežu, te Bossi. Bossi je iskoristio istrčavanje golmana i precizno lobom pogodio za 6:0.

I u drugom poluvremenu Riječani su dominirali i stvarali prilike. Na 7:0 je povisio Bossi koji se najbolje snašao nakon jednog prizemnog ubačaja.

Uslijedio je brzi odgovor Zameta, nakon ubačaja iz kuta i gužve u šesnaestercu smanjuju na 7:1. Nije prošlo ni pet minuta Bossi na drugoj strani pogađa za 8:1. Na 9:1 povisuje Flego svojim petim pogotkom, a u posljednjim minutama utakmice Babić postavlja konačan rezultat 10:1.

RIJEKA: Muhamed Tanjić, Damjan Mendrila, Noah Bossi, Eric Flego, Mateo Pendić, Vito Marot, Maro Katinić, Andro Babić, Dino Nedić, Deni Manestar, Franko Buljanović.