Škola : 1. HNL pioniri : 21. kolo
Pioniri Rijeke svladali Lokomotivu za treću uzastopnu pobjedu
18.03.2018.

Pioniri Rijeke preokretom protiv Lokomotive u utakmici 21. kola Prve HNL stigli su do treće pobjede u nizu. Za 2:1 pobjedu pogodili su Burul i Golemac.

Lokomotiva je bolje ušla u utakmicu i već u sedmoj minuti stigla u prednost. Nakon lijepe akcije poentirao je Matijević za 1:0.

Riječani su nakon toga uspostavili ravnotežu i rezultat je mirovao sve do 37. minute kada je Burul izjednačio.

Nogometaš Rijeke potegnuo je s dvadesetak metara i pospremio loptu u same rašlje za 1:1.

Četiri minute kasnije Golemac je pogodio za pobjedu. Valjan je je sjajnom dubinskom loptom proigrao Golemca koji je postavio konačnih 2:1.