Škola : Pripremna
Pioniri Rijeke upisali pobjedu i remi protiv Istre 1961
31.08.2016.

U srijedu ujutro pioniri Rijeke su ugostili Istru na igralištu Komen te odigrali pripremne utakmice pred nadolazeću sezonu. Najprije su snage odmjerili pioniri 2004. godište i odigrali 0:0. Bila je to čvrsta utakmica s ponešto grubljim startovima. Bitka se uglavnom vodila na sredini terena i obje momčadi teško su dolazile u priliku za udarac. Ono čega nije nedostajalo je rastrčanost, trud i zalaganje igrača, a konačan rezultat realan je odraz igre prikazane na terenu.

Po završetku utakmice na teren su istrčali godinu dana starije kolege i riječki nogometaši slavili su 2:0. U dosta izjednačenoj utakmici, Riječani su bili ipak konkretniji, stvorili nekoliko pravih prilika i uspjeli iskoristiti dvije. Prvi gol postigao je Lazar u posljednjoj minuti prvog poluvremena nakon što je pobjegao obrani, prošao vratara i poslao loptu u prazan gol - 1:0.

U drugom poluvremenu, Istra je skoro došla do izjednačenja kada je pokušaj iz slobodnog udarca završio na gredi. U posljednjim minutama utakmice, ubačaj s lijeve stane iskoristio je Golemac koji je volejem postavio konačnih 2:0.

RIJEKA (2003.): Antonio Frigan, Teo Hajdaraj, Adriano Milanović, Duje Ušalj, Danilo Ban, Franjo Lazar, Ivan Frigan, Karlo Dundović, Matija Frigan, Ivan Golemac, Borna Kovačević, Dominik Simčić, Leo Burul, Benjamin Lapić, Karlo Valjan.

RIJEKA (2004.): Muhamed Tanjić, Damjan Mendrila, Noah Bossi, Eric Flego, Mateo Pendić, Vito Marot, Maro Katinić, Andro Babić, Deni Manestar, Ivan Baričević, Marko Bogdanović, Rocco Čulina, Loren Radić, Luka Sesvečan, Roko Damjanović.