Ivan Biškupović
Škola : 1. HNL pioniri : 8. kolo
Pioniri slavili u Šibeniku za treću pobjedu sezone
11.10.2015.

Pioniri Rijeke ostvarili su važnu pobjedu (2:0) na gostovanju kod Šibenika u utakmici 8. kola Prve HNL! Izabranici Andreja Miokovića bolje su se snašli u kišnim uvjetima. Prvi gol stigao je u 26. minuti. Vratar Šušak ispucao je loptu koja je došla do Belančića na krilu. Nogometaš Rijeke uspio se izboriti za poziciju i ubaciti, a Biškupović se najbolje snašao u petercu - 0:1.

Rijeka je pobjedu potvrdila pet minuta prije kraja utakmice. Kontra je krenula od vratara Šuška, Biškupović je probio stranu i povratnom loptom pronašao Bilobrka koji je bio precizan - 0:2

- Svaka čast dečkima. Stvarno je čudo koliko je kiše palo u Šibeniku u dva dana, teren je bio gnjecav, ali nije bilo lokvi. Ne mogu reći da se je bilo nešto od igre, ali mogu reći da su se igrači muški borili, dali maksimum i na kraju zasluženo osvojili tri boda - rekao je Andrej Mioković, trener pionira.