Škola : Pripremna
Pobjeda pionira, poraz juniora u Domžalama
22.09.2016.

Juniori i stariji pioniri u srijedu su odigrali pripremnu utakmicu protiv Domžala upisavši poraz i pobjedu. Juniori su izgubili 1:5, stariji pioniri bili su uspješni i svladali Domžale 3:2.

S obzirom na izostanak Kabirua i Modrića te još pet standardnih prvotimaca koji su dobili poziv u reprezentaciju (Nevistić, Rilov, Šantek, Vizinger i Ivančević) Riječani su zaigrali u izmjenjenom sastavu pa su tako priliku za dokazivanje dobili juniori i kadeti koji imaju malu minutažu u prvenstvu. Susret su dobro otvorili i poveli pogotkom Igora Lepinjce. Međutim, tada su se Domžale probudile i dokazale kvalitetu koja ih je ove godine odvela u juniorsku Ligu prvaka.

Stariji pioniri su pak odigrali odličnu utakmicu. U vodstvo ih je doveo Matija Frigan koji je s 20 metara neobranjivo pogodio rašlje. Do poluvremena Domžale su uspjele izjednačiti, ali to je posljednji put na utakmici da su bili u rezultatskom egalu. U drugom dijelu riječki pioniri su se golovima Frigana i Golemca odvojili na dva pogotka prednosti koji su se pokazali nedostižnima za domaćine, te je Rijeka na kraju slavila 3:2.

JUNIORI: Lovro Majkić, Marko Tomljanović, Antonio Lebar, Dominik Mulac, Marin Čačić, Luka Mikulica, Jasmin Čeliković, Ivan Lepinjica, Igor Lepinjica, Jakov Mioč, Dino Dukađin, Miroslav Iličić, Erik Šurković, Antonio Dedić, Nino Mohorovičić, Luka Kovačić.

PIONIRI: Noa Zuliani, Dominik Simčić, Franjo Lazar, Adriano Milanović, Borna Kovačević, Karlo Valjan, Danilo Ban, Ivan Golemac, Antonio Frigan, Matija Frigan, Ivan Frigan, Mario Jurković, Benjamin Lapić, Maro Merdita, Andre Franković, Karlo Rukavina, Nikša Čulina, Patrik Malešević, Filip Pavlović, Duje Ušalj, Leo Burul, Teo Hajdaraj, Luka Matić, Karlo Dundović.