Počeli radovi na izgradnji sjeverne tribine stadiona HNK Rijeka
11.05.2017.

Uklanjanjem semafora u četvrtak su počeli radovi na izgradnji sjeverne tribine stadiona Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka.

Naime, na sjevernom dijelu stadiona, kao što je već i najavljeno, bit će izgrađena nova tribina kojom će se povećati ukupni kapacitet stadiona što će ujedno biti dodana vrijednost Rujevici što je već nekoliko puta ove sezone bila rasprodana.

Radi se o preliminarnim radovima, a uklanjanje semafora, prate i radovi na pristupnoj cesti za strojeve koji bi uskoro trebali početi s izgradnjom sjeverne tribine.