Pogledajte novi klupski prilog “Ajmo Rijeka”
25.09.2015.

U petak 25. rujna u Novom listu izašao je prilog "Ajmo Rijeka" nastao u suradnji HNK Rijeka i Novog lista. Kao i svi i nogometaši Rijeke s nestrpljenjem su dočekali prvi broj koji donosi mnoge zanimljive tesktove kao što su priče Mate Malešu, legedni Rijeke Damiru Desnici, mladim nadama Dariju Vizingeru i Ivanu Nevistiću, obitelji Lilić koja vjerno već pedesetak godina prati Rijeku i mnoge druge zanimljivosti.

Cilj priloga je dodatna prezenzacija kluba i igrača koji su obilježili njegovu povijest, a izlazit će jednom mjesečnu.

U privitku pogledajte tekstove iz prvog priloga Ajmo Rijeka!

Ajmo Rijeka (5)
DOKUMENTI ZA PREUZIMANJE