Pogledajte oproštaj Ivana Vargića od Rijeke
16.05.2016.

Ivan Vargić u subotu je uoči utakmice protiv Istre 1961 otrčao svoj počasni krug. Točnije, mahnuo je Zapadnoj tribini i onda otrčao do vjerne Armade bacivši dres u publiku. Navijači su ga počastili dugim pljeskom, a u svakom trenutku bilo je vidljivo da i publici i Vargiću teško pada oproštaj.

- Drago mi je da na mojoj oproštajnoj utakmici poklopilo da Armada slavi rođendan. Za kraj htio bi se zahvaliti navijačima, jer klub bez navijača je klub bez duše.  Stigao sam u klub prije tri i pol godine i sve to vrijeme navijači su pokazali kako se živi i navija za svoj klub. Veliko im hvala na svemu, rekao je Ivan Vargić.

U video pogledajte kako je protekao oproštaj Ivana Vargića

Ivan Vargić – oproštaj