Pogledajte posjet članova kluba kampu HNK Rijeka
05.02.2016.

Članovi HNK Rijeka, rođeni u mjesecu siječnju, u četvrtak su dobili jedan poseban dar - posjet kampu HNK Rijeka. Iako su svi već pohodili tribine stadiona, svima je ovo bilo prva prilika da vide neke segmente koji nisu dostupni javnosti.

- Lijepo je da je organiziran posjet, oduševljena sam igralištem. Voljela bi dočekati da se izgradi nova Kantrida, Stojan Osojnak mi je obećao da ćemo zajedno prerezati vrpcu na novoj Kantridi, a on je još stariji od mene, rekla je kroz smijeh gospođa Sonja.

Kamp su pohodile sve generacije, od onih najstarijih koji već dugi niz godina prate Rijeku, do onih najmanjih koji su budućnost kluba.

Kako je prošao posjet pogledajte u videu i fotogaleriji

Članovi proslavili rođendan u kampu HNK Rijeka (54)
Članovi, proslavite rođendan na novom stadionu – siječanj 2016.