Pogledajte prilog s predstavljanja nove fotomonografije
26.09.2017.

U ponedjeljak u prostoriji gradske vijećnice Grada Rijeke održana je prezentacija fotomonografije "HNK Rijeka prvak Hrvatske i osvajač Kupa".

Knjiga autora Marinka Lazzaricha i Nikole Kurtija na jednom je mjestu, za sva vremena, okupila sve najvažnije podatke i fotografije iz šampionske sezone 2016./2017.

Cijena knjige je 99 kuna, dok će cijena za članove HNK Rijeka iznositi 70 kuna. Fotomonografiju je trenutno moguće kupiti u četiri studija Foto Kurti (Užarska 20, Fiumara 17, Maršala Tita Opatija 75 i na Zametu Trg riječkih olimpijaca 10). Članovi će popust moći ostvariti samo u studijima Foto Kurti.

Fotomonografija će se uskoro moći kupiti i na prodajnim mjestima Inovina, te fan shopu HNK Rijeka.

U videu pogledajte predstavljanje fotomonografije "HNK Rijeka prvak Hrvatske i osvajač Kupa"

Predstavljanje fotomonografije “HNK Rijeka prvak Hrvatske i osvajač Kupa”