Pogledajte sažetak utakmice između novinara, uprave i stručnog stožera
06.02.2017.

Ni zimske pripreme HNK Rijeka u Portugalu nisu mogle proći bez tradicionalne prijateljske utakmice. Izabornica Snježana Mišković i izbornik Srećko Juričić pronašli su igrače za svoje momčadi u redovima stručnog stožera, klupske logistike, te novinara koji prate riječki klub na pripremama u Albufeiri.

Prijateljski ogled odigran nakon jutarnjeg treninga seniora Rijeke donio je puno dobrih i lošh poteza, gubljenja u formacijama, ali i pravog sportskog duha kako priliči klubu poput Rijeke.

Pod trenerskom palicom Snježane Mišković crveni su pobijedili žute, koje je vodio Srećko Juričić.

A sve je komentirajući utakmicu popratio Ivan Mance, zamjenik sportskog direktora HNK Rijeka, koji ima svijetlu budućnost u komentatorskom zanimanju ako se ikad odluči na promjenu karijere.

CRVENI - ŽUTI 5:4

Prijateljska utakmica: Crveni - Žuti 5:4. Sudac: Rogerio Rebeca.

Strijelci: 1:0 Brkljača, 2:0 Matrljan, 3:0 Miletić, 3:1 Babić, 4:1 Rivetti, 4:2 Dangubić, 4:3 Krajač, 4:4 Dangubić, 5:4 Miletić.

CRVENI : Žganjer, Volarić, Gashi, Rivetti, Miletić, Brkljača, Matrljan, Kek.

ŽUTI: Majer, Sučić, Ljepojević, Babić, Šćulac, Dangubić, Pavačić, Krajač.

Revijalna utakmica – Portugal