Predsjednik Damir Mišković sastao se s predstavnicima KN Armada
03.06.2016.

Predsjednik HNK Rijeka Damir Mišković i predstavnici Kluba navijača Armada Rijeka iz Upravnog odbora sastali su se u srijedu popodne na stadionu HNK Rijeka. Incijativa za sastankom stigla je s obje strane, a u razgovoru su razmijenjena mišljenja u cilju što bolje suradnje kao i stvaranja što bolje atmosfere.

Od strane navijača iznijeti su problemi koji su mučili ili još uvijek muče navijače te će se zajednički krenuti u njihovo rješavanje.

Predsjednik Damir Mišković i predstavnici KN navijača Armada najavili su dobru atmosferu i glasno navijanje u nadolazećoj sezoni. Zajedno smo Rijeka.