Predstavljen kalendar “Želimo vježbati vid” kojeg krase i nogometaši Rijeke
28.12.2018.

U petak je u prostorijama Gradske vijećnice predstavljen kalendar Udruge "I djeci s ljubavlju". Radi se o 13. izdanju kalendara "Želimo vježbati vid".

U ovoj hvalevrijednoj akciji sudjelovali su i nogometaši Rijeke koji krase kalendar pridruživši se nizu sportaša koji su se uključili u akciju.

Projekt je pod pokroviteljstvom Predsjednica Republike Kolinde Grabar Kitarović i Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.

Cilj projekta je predstavljanje problematike slabovidne djece i s oštećenjima vida u Hrvatskoj, a osnovni cilj ove akcije jest uređenje i opremanje vlastitog kabineta u Rijeci za pomoć djeci s oštećenjima vida, a koji uključuje stručnu podršku i stručni mobilni tim.

Svoj kalendar možete naručiti na zelimovjezbativid@gmail.com ili 097-611-6400

Predstavljanje kalendara “Želimo vježbati vid” (12)