Momčad
Predstavljen Leonard Zuta
11.09.2015.

Leonard Zuta u petak je službeno predstavljen kao novi igrač HNK Rijeka. Ovaj lijevi branič pristigao iz švedskog prvoligaša Hackena priključio se momčadi nakon odrađenih obaveza s reprezentacijom Makedonije te konkurira za utakmicu protiv Istre 1961.

- Sviđa mi se grad, došao sam u dobar klub. Trebat će neko vrijeme da upoznam momčad i da se uklopim, ali vjerujem da će sve brzo doći na svoje mjesto. Ristovski me je upoznao o klubu i projektu, kako se radi o lijepom gradu i ugodnoj sredini za život. Dat ću sve od sebe da pomognem momčadi i da pobjeđujemo - istaknuo je Leonard Zuta.