Klub : 1. Momčad
Predstavljeni dresovi za sezonu 2015./16.
06.07.2015.

Hrvatski nogometni klub Rijeka u novu sezonu će ući s redizajniranim dresovima njemačkog proizvođača sportske opreme JAKO. Novi dresovi i dalje će imati motiv križa, ali je dodan čitav niz detalja koji mu daju jednu sasvim novu dimenziju.

Bijela i plava garnitura dresova tako uz plavo bijeli uzorak na vratu i rukavima, oko grba na prsima imaju plave točkice koje se nastavljaju i na leđima, dok na lijevom rukavu imaju uzorak hrvatske zastave.

Bordo dres zadržao je prepoznatljiv prošlogodišnji dizajn s uzorkom dvoglavom orla, a novost je detaj morčića koji se nalazi na lijevom rukavu.