Predstavnici NK Maribor posjetili kamp HNK Rijeka
01.04.2017.

Direktor Bojan Ban, koordinator Tadej Zajmi i direktor nogometne škole Sebastijan Harc iz Nogometnog kluba Maribor u petak su posjetili kamp Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka.

U pratnji Deana Šćulca, dopredsjednika HNK Rijeka, generalnog direktora Vlade Čohara, Dražena Kalca, voditelja tehničke službe Stadiona Kantrida i Ede Flege, voditelja Škole nogometa HNK Rijeka, slovenska delegacija obišla je  novo riječko zdanje.

Suradnja između klubova traje već neko vrijeme, a pri posjetu kampu bilo je razgovora o projektima i suradnji Škola nogometa hrvatskog i slovenskog prvoligaša.