1. Momčad
Pripremna utakmica: Rijeka u nedjelju protiv Dubaija
23.01.2016.

Nogometaši Rijeke u nedjelju od 17 sati po lokalnom, a 14 sati po srednjeuropskom vremenu, protiv Dubai Sport Cluba odigrat će drugu i posljednju pripremnu utakmicu na zimskim pripremama u Dubaiju. Utakmica će biti odigrana na travnjaku kluba iz Dubaija. Pripreme se polako bliže kraju, izabranici Matjaža Keka u utorak se vraćaju u Rijeku. Inače, Riječani su u prvom pripremnom ogledu svladali katarskog prvoligaša Al Gharafu 1:0.

- Svaku utakmicu treba ići na pobjedu. Ono što radimo na treningu moramo prikazati u utakmici. Kod trenera nema opuštanja, svaki trening i utakmica mora biti na 100 posto - rekao je Mate Maleš.

Mate Maleš uoči Dubai Sport Cluba