Prisjetite se kako su članovi u 2016. proslavili rođendan u kampu HNK Rijeka
02.01.2017.

U 2016. godini koja je iza nas, članovi HNK Rijeka dobili su priliku u sklopu akcije "Članovi, proslavite rođendan na novom stadionu" obići kamp na Rujevici i zaviriti u njegove kutke što inače nisu dostupni javnosti.

Riječka nogometna obitelj pomalo raste, ove sezone broj članova već je premašio 4500 tisuće, a oko 2000 članova u protekoj godini obišlo je zdanje na Rujevici.

Komentari i dojmovi članova bili su izrazito pozitivni, članovi su dobili jednu drugu perspektivu stadiona kojega obilaze na svakoj utakmica, a ujedno su imali prilike postaviti pitanja koja ih zanimaju.

U galeriji se podsjetite kako su protekle posjete članova

Posjet članova kampu HNK Rijeka – 2016. (50)