Prošle su četiri tužne godine bez našeg Davora
11.08.2019.

Prošle su četiri tužne godine od kada nas je napustio Davor Sever, naš dragi kolega koji je svima u HNK Rijeka ostao u lijepom sjećanju.

Iako je svoju karijeru gradio u novinarstvu, dobio je priliku raditi u svom najdražem klubu na poziciji glasnogovornika.

Rijeka u četvrtak 15. kolovoza gostuje kod Aberdeena u uzvratnoj utakmici trećeg pretkola Europske lige, sudbina je htjela da put u Aberdeen prije četiri godine bude njegovo posljednje europsko gostovanje.

Upravo su gostovanja, bilo europska ili ona prvenstvena, bila najbolja prilika za druženje i zbližavanje, stvaranje prijateljstava s ljudima koji su također svoj rad i znanje uložili, i danas još uvijek ulažu, da naša Rijeka bude klub za primjer svima, čemu svjedoče i mnoge pohvale i lijepe riječi ljudi iz mnogih europskih klubova.

I baš zato nitko nije htio vjerovati da je 11. kolovoza 2015. došao kraj našem druženju, da su Silvija i Gabrijel ostali bez supruga i oca, da je HNK Rijeka ostao bez svog vrijednog djelatnika i vjernog navijača.

Na kraju svega ostala je samo praznina i vjera da je Davor, prerano, otišao na neko bolje mjesto i da će paziti na nas, dok njegovi kolege prelaze tisuće kilometara prateći svoj klub i radeći na tome da naša Rijeka raste i dana u dan.

Ostala je tuga i praznina, na utakmicama, na gostovanjima, na treninzima, u uredu... Samo ne u našim srcima gdje ćeš zauvijek imati posebno mjesto.