Klub : 1. Momčad
Prošlosezonski vlasnici kompleta ulaznica do utorka mogu kupiti svoje mjesto
26.06.2017.

Hrvatski nogometni klub Rijeka podsjeća sve prošlosezonske vlasnike kompleta ulaznica da je utorak 27. lipnja posljednji dan u kojem mogu kupiti mjesto koje su imali prošle sezone.

Naime, HNK Rijeka omogućio je prošlosezonskim vlasnicima kompleta da zadrže isto mjesto odnosno da kupe neko drugo slobodno mjesto na stadionu.

Od 28. lipnja sva slobodna mjesta na stadionu kreću u prodaju.

Ujedno, svi navijači koji su kupili komplet ulaznica, a nisu dobili karticu, mogu ih preuzeti na info pultu na zapadnom ulazu u kamp HNK Rijeka u radnom vremenu od ponedjeljka do petka od 11 do 19 sati, te subotom od 11 do 15 sati.