2. Momčad : Pripremna
Rab – Rijeka II 1:5
05.05.2015.

Nogometaši HNK Rijeke II pobijedili su županijskog ligaša Rab 5:1 u prijateljskoj utakmici odigranoj u Rabu na igralištu  Blato.

Rijeka je dominirala od prve minute te golovima brzonogog Bajića već u prvih deset minuta povela 0:2.

Do poluvremena je još pogodio Ed Kevin Kokorović, a u nastavku, usprkos brojnim promjenama, Riječani nisu stali te su postigli još dva gola, dok je počasni pogodak za Rab postigao Šotić.

Rijeka je u sklopu projekta Popularizacije nogometa u PGŽ-u posjetila i osnovnu školu Ivan Rabljanin

Rijeka je inače u Rabu nastupila s pet juniora (Frančšković, Belobrajdić, Čanković, Fatić, Mrdeša) a bez prvotimaca Rebernika, Dangubića, Lucića i Geralda. Doputovali su, ali nisu  nastupili, lagano ozlijeđeni Collins, Mršić i Vidas.

Rijeka je za vrijeme boravka na Rabu, a u sklopu projekta Popularizacije nogometa u PGŽ- u, posjetila i osnovnu školu Ivan Rabljanin u kojemu su se igrači više od pola sata družili s rapskom djecom.

Uoči same utakmice predsjednica Nadzornog odbora HNK Rijeka Snježana Mišković te direktor kluba Vlado Čohar razmijenili su s domaćinima prigodne darove, a HNK Rijeka je NK Rabu donirala i tri garniture dresova.

Poseban dar, 18 nogometnih lopti, dobili su i članovi malonogometne ekipe Školskog sportskog kluba „Kristofor“, srebrnih na Državnom prvenstvu sportskih igara za osnovne škole.