Klub : 1. Momčad
“Rabuzin, Rabuzin sunce je napravio”- veliko hvala navijačima!
01.06.2017.

Navijači Rijeke ove sezone bili su 12. igrač riječkog sastava, a isto je bilo na finalu Kupa Hrvatske u Varaždinu. Riječani su doputovali u velikom broju, tražila se karta više, a svi koji su potegnuli do Varaždina svjedočili su novom velikom uspjehu izabranika Matjaža Keka.

Protekle sezone krilatica "Zajedno smo Rijeka" dobila je puni smisao, navijači i klub disali su kao jedno kako i priliči najuspješnijoj sezoni u povijesti i kluba.

I zato svima koji su bili u Varaždinu, ali i onima koji su gledali na Gatu Karoline Riječke, onima koji su strijepili pred televizorima i onima daleko od naše Rijeke koji su pratili i navijali jedno - veliko hvala!

HNK Rijeka pobjednik Kupa Hrvatske – navijači (44)