Radno vrijeme za kupnju kompleta ulaznica za osam utakmica
03.02.2016.

Hrvatski nogometni klub Rijeka počeo je s prodajom kompleta ulaznica za osam prvenstvenih utakmica u drugom dijelu sezone. Dodatna vrijednost kod kupnje kompleta ulaznica za osam prvenstvenih utakmica leži i u činjenici da će svi navijači koji kupe komplet ulaznica za drugi dio prvenstva iduće sezone (2016./2017.) imati povoljnije cijene pri kupnji godišnjih paketa.

Svi zainteresirani komplet ulaznica za osam prvenstvenih utakmica mogu kupiti na zapadnim blagajnama na ulazu u kamp od ponedjeljka do subote od 10 do 18 sati.