Momčad
Radošević igrao u pobjedi U-21 reprezentacije protiv San Marina
08.10.2015.

Hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine pobijedila je San Marino 3:0 u utakmici 3. kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo 2017. godine i tako zadržala stopostotan učinak bez primljenog gola u ovom ciklusu. Josip Radošević, nogometaš HNK Rijeka, odigrao je prvo poluvrijeme.

Hrvatska je pitanje pobjednika riješila praktički na otvaranju utakmice, Marić (7') i Pašalić (12') donijeli su ranu prednost koju je drugim pogotkom u 32. minuti potvrdio Marić.

U idućem ogledu u kvalifikacijama Hrvatska dočekuje San Marino 11. studenog u Šibeniku, a zatim će 17. studenog ugostiti Španjolsku u Rijeci.