Momčad
Radošević strijelac u pobjedi U-21 reprezentacije
07.09.2015.

Veznjak HNK Rijeka Josip Radošević postigao je pogodak u uvjerljivoj pobjedi reprezentacije do 21 godine na gostovanju kod Estonije u sklopu kvalifikacija za Europsko prvenstvo. Radošević je postigao četvrti pogodak na utakmici, dok su prethodna tri djelo Milića i dvostrukog strijelca Pašalića. Nakon dvije utakmice u skupini 6 reprezentacija koju vodi Nenad Gračan ima šest bodova uz razliku pogodaka 5:0.

Od ostalih riječkih reprezentativaca u ponedjeljak navečer nastupili su Bekim Balaj i Odise Roshi čija je Albanija u posljednjim trenucima utakmice minimalno poražena od Portugala (1:0). Roshi je u igru ušao u 70. minuti, dok je Balaj na travnjaku bio od 86. minute. Nakon sedmog kola Albanija se nalazi na trećem mjestu skupine I s bodom manje i utakmicom manje od drugoplasirane Danske.