1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 38. kolo
Rasprodane ulaznice za Jadranski derbi
08.05.2017.

Hrvatski nogometni klub Rijeka obavještava sve navijače da su ulaznice za utakmicu 33. kola MAXtv Prve lige protiv Hajduka (Stadion HNK Rijeka, 13. svibanj, 17 sati) rasprodane.

Jadranski derbi u završnici sezone očekivano je izazvao veliki interes navijača i ulaznice su, kao i za ogled protiv Dinama, planule u rekordnom roku. Prvi navijači su već oko 12 sati stigli na Rujevicu u iščekivanju početka prodaje ulaznica.

Nogometaši Rijeke tako će još jednom imati gromoglasnu podršku u novom velikom derbiju u borbi za vrh ljestvice.

Podsjećamo, vlasnike kompleta ulaznica da ako ne mogu prisustvovati utakmici protiv Hajduka mogu svoje mjesto prepustiti klubu ili ustupiti prijatelju.

Rasprodane ulaznice za Jadranski derbi