Razgovor s Edom Flegom, voditeljem Škole nogometa HNK Rijeka
15.02.2019.

Novi intervju radili smo s Edom Flegom, voditeljem i jednim od trenera Škole nogometa HNK Rijeka. Flegov angažman s djecom i mladim igračima HNK Rijeka postaje sve bitniji s obzirom da se upravo pod njegovim vodstvom pomalo kristaliziraju imena i prezimena onih koji će, što na posudbama, što igrom za prvu momčad postati nove poluge, nova budućnost HNK Rijeka.

U ovom intervjuu otkrio je po kojim principima radi Škola nogometa, kako se suočava s izazovima rada s mladima te uopće koja je njegova vizija rada omladinskog pogona koju pokušava ostvariti uz pomoć svojih kolega iz Kluba. Otkrio nam je i koja mu je najdraža utakmica koju je odigrao u svojoj igračkoj karijeri, ali i što očekuje od utakmice „Rijeke“ protiv „Hajduka“.

Razgovor s Edom Flegom pogledajte u videu

Edo Flego – nogometne ćakule