Razveselite najdraže i darujte im dres i kalendar HNK Rijeka
12.12.2015.

Vrijeme je darivanja, a HNK Rijeka uoči božićno-novogodišnjih praznika nudi priliku da obradujete svoje najdraže vrijednim darom.

Od nedjelje su u prodaji orginalni JAKO dresovi (bijeli i plavi) iz sezone 2014./2015. po povoljnijoj cijeni (320 kuna).

Ujedno, svi navijači i simpatizeri Rijeke u novu godinu moći će ući s trodjelnim kalendarom najdražeg kluba kojega će, također od nedjelje, moći kupiti po cijeni od 25 kuna.

Dres i kalendar moći će se kupiti na svim prodajnim mjestima Fan shopa, kod Zapadne i Istočne tribine na Stadionu HNK Rijeka, u fan shopu na Kantridi i u Rijeci, te na štandu na Korzu.