Regulacija parkinga na državnoj cesti za vrijeme utakmice protiv Hajduka
26.02.2016.

Za utakmicu između HNK Rijeka i HNK Hajduk (Stadion HNK Rijeka, subota, 17 sati) vrijedit će posebna regulacija prometa na državnoj cesti D427, slična kao što je vrijedila i u prvoj domaćoj utakmici drugog dijela sezone protiv Lokomotive.

To ujedno znači da će cesta biti djelomično zatvorena u oba smjera od čvora Rujevica do čvora Hosti, te će biti postavljena privremena prometna signalizacija.

Regulacija će ponovo biti provedena u svrhu da bi se krajnje dvije desne trake ceste u oba smjera mogle koristiti za parkiranje s time da će redari uputiti sve građane koji dolaze s osobnim vozilom gdje se točno smiju parkirati. S  obzirom da je u pitanju utakmica visokog rizika molimo sve navijače i ostale sudionike u prometu da se pridržavaju prometnih znakova da se ne bi stvarale dodatne gužve.

Navijači će imati mogućnost parkirati i na platou iznad islamskog centra koji se nalazi u blizini stadiona HNK Rijeka.

Sve dodatne informacije i eventualne promjene bit će objavljene na službenoj web i facebook stranici kluba.