Igor Lepinjica
Škola : Pripremna
Remi i poraz kadeta protiv Dinama
30.07.2015.

Kadeti Rijeke ubilježili su remi i minimalan poraz u dvije pripremne utakmice protiv Dinama što su odigrane na stadionu Žuknica u Kostreni. U prvoj utakmici Rijeka i Dinama u zanimljivoj utakmici odigrali su 3:3, a pogotke za Rijeku postigli su Kristijan Flego, Igor Lepinjica i Robert Vlizlo.

U drugom ogledu Rijeka je odlično parirala protiv momčadi Dinama u kojoj je nastupilo deset reprezentativaca Hrvatske. Izabranici Damira Jagačića na poluvremenu su vodili golom Dine Dukađina, ali modri su u nastavku s dva gola stigli do pobjede.

- Zadovoljan sam kako smo odigrali protiv Dinama, iako je vidljivo da ima mogućnosti za napredak. Moramo nastaviti raditi da otklonimo nedostatke - rekao je Damir Jagačić, trener kadeta Rijeke.